account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Dermatolog online – umów się na teleporadę!

Dokucza Ci problem skóry, włosów lub paznokci, a oczekiwanie na wizytę u dermatologa trwa zbyt długo? Umów się na teleporadę z jednym z naszych specjalistów i otrzymaj profesjonalną pomoc bez czekania w kolejkach.

Umów się na teleporadę
Dermatolog online
już od99 zł
Dermatolog online

Konsultacje z możliwością uzyskania e-recepty i e-zwolnienia

Dermatolog specjalizuje się w leczeniu chorób skóry oraz jej przydatków – włosów i paznokci – oraz w określaniu przyczyny ich występowania. Zmiany skórne często są objawem innych schorzeń, wymagających specjalistycznego, celowanego leczenia – chorób alergicznych, zakaźnych, autoimmunologicznych.

Podstawą skutecznego leczenia dermatologicznego jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i całościowa ocena jego objawów. Dlatego telekonsultacja dermatologiczna może stanowić pierwszy krok w procesie diagnostycznym. Po omówieniu niepokojących Cię objawów lekarz może wskazać kierunek dalszego leczenia lub zalecić wizytę stacjonarną, jeśli będzie to konieczne. Wybierz dowolny termin oraz godzinę i umów się na teleporadę.

Umów telekonsultację
W czym może pomóc Ci dermatolog online?

W czym może pomóc Ci dermatolog online?

Skorzystaj z telekonsultacji, jeśli chcesz uzyskać poradę w przypadku poniższych dolegliwości. W trakcie wizyty online nasi specjaliści udzielą Ci profesjonalnej porady, obejmującej w razie obecności wskazań wystawienie skierowania, e-zwolnienia lub e-recepty.

 • Problemy z trądzikiem

 • Zaczerwienienie skóry, nagła wysypka

 • Łysienie, łupież lub inne problemy ze skórą głowy

 • Grzybica skóry lub paznokci

 • Nadmiernie przesuszona lub przetłuszczająca się skóra

 • Znamiona, kurzajki, brodawki i inne zmiany skórne

Wizyta online u dermatologa – jak to działa?

Po umówieniu się na telekonsultację do jednego z naszych dermatologów upewnij się, że masz pod ręką wszystkie dokumenty, które chcesz mu przedstawić – wyniki badań, dokumentację ze szpitala, wyraźne fotografie zmian chorobowych.

Do e-wizyty warto także przygotować i zapisać:

 • numer PESEL – będzie on konieczny w razie potrzeby wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia

 • listę leków, które przyjmujesz na stałe wraz z dawkowaniem

 • datę wystąpienia pierwszych objawów (może być również przybliżona)

 • objawy towarzyszące, np. ból, swędzenie, ale też osłabienie organizmu, senność czy brak apetytu (jeśli je odczuwasz)

 • okoliczności ewentualnego nasilania się lub ustępowania objawów, np. wypadanie włosów, gdy się stresujesz, pogorszenie kondycji skóry w trakcie używania konkretnych kosmetyków

 • przypomnij sobie, czy wśród Twoich najbliższych zdarzały się podobne problemy lub występują choroby przewlekłe, które powodują problemy dermatologiczne, np. ktoś w Twojej rodzinie choruje na łuszczycę, łysienie androgenowe, ma problemy z tarczycą lub cukrzycę

Dermatolog online
 • Godzina teleporada

  Wybierz termin i godzinę, które Ci odpowiadają.

 • Opłać telekonsultację

  Zarejestruj się i opłać konsultację.

 • Teleporada

  Zaczekaj, aż lekarz zadzwoni do Ciebie o umówionej porze.

 • Zalecenia

  Otrzymasz diagnozę i dalsze zalecenia.

zalety

Zalety telemedycyny

Konsultacja online umożliwi Ci skorzystanie z profesjonalnej porady w szybki i prosty sposób - unikniesz czekania w kolejce na stacjonarną wizytę, bo teleporadę u dermatologa online umówisz nawet tego samego dnia. W porównaniu do wizyty w prywatnej placówce nie poniesiesz również wysokiego kosztu wizyty oraz zaoszczędzisz czas na dojazd do poradni.

W łatwy i szybki sposób skonsultujesz swoje obawy zdrowotne, przedłużysz receptę na regularnie przyjmowane leki, a także otrzymasz poradę co do kolejnych kroków w procesie diagnostycznym. W razie potrzeby lekarz skieruje Cię na badania lub zaproponuje wizytę stacjonarną.

Dlaczego warto skorzystać z wizyty online?

 • Bez kolejek i dojazdów

  Unikasz kolejek i dojazdów

 • Konsultacja nawet w ciągu godziny

  Konsultujesz się z lekarzem nawet w ciągu godziny

 • Bez skierowania

  Masz dostęp do specjalistów bez skierowań

 • Cena

  Cena e-wizyty już od 79 zł

Dowiedz się, co piszą nasi Klienci o wizytach online

Wszystko jest bardzo profesjonalne

"Szybko, sprawnie i miło! Łatwość płatności przez Blik i komfort kontaktu z pozytywnymi pracownikami. Gorąco polecam!"

M.

Bez uwag.

"Pani doktor była bardzo pomocna i kompetentna."

A.

Cudowna obsługa klienta

"Lekarz M. to świetny specjalista, lekarz o wysokim poziomie empatii i kultury osobistej."

M.K.

Pediatra na 5

"Niezwykle miła ze świetnym podejściem do dziecka Pani Doktor!"

A. K.

Najczęściej zadawane pytania

Decyzję co do konieczności wykonania badań dodatkowych dermatolog podejmuje po szczegółowym wywiadzie z pacjentem. W zależności od podejrzewanego schorzenia specjalista może skierować Cię na badania krwi (w tym badania hormonalne), badania mikrobiologiczne (w kierunku zakażenia bakteriami lub grzybami) lub testy alergiczne.

W ramach konsultacji online lekarz może zadecydować o konieczności wprowadzenia lub kontynuacji leczenia farmakologicznego, a także orzec o czasowej niezdolności do pracy. W takim wypadku dermatolog ma możliwość wypisania e-recepty lub e-zwolnienia. O ile wizyta online celem przedłużenia recepty na leki stosowane przewlekle, np. maści stosowanych w leczeniu atopowego zapalenia skóry, wymaga zwykle tylko kilku minut, o tyle decyzja o wdrożeniu nowego leku lub określeniu zdolności do pracy wymaga dłuższej konsultacji z przeprowadzeniem szczegółowego wywiadu z pacjentem.

Lekarz skontaktuje się z Tobą o umówionej godzinie. Czas trwania wizyty online jest ściśle związany z potrzebami pacjenta – może trwać od kilku minut w przypadku przedłużenia recepty na leki stosowane przewlekle nawet do pół godziny u osób ze złożonym problemem dermatologicznym.

Konieczne do konsultacji dokumenty lub zdjęcia możesz przesłać w formie załącznika w Portalu Pacjenta. W razie potrzeby możliwe jest też dosłanie dokumentów po wizycie, maksymalnie w przeciągu 24 godzin. Możesz mieć pewność, że Twoje dane pozostają do wglądu jedynie udzielającego porady specjalisty i są przechowywane całkowicie bezpiecznie.

Tak. Jeśli po zakończeniu telekonsultacji chcesz skontaktować się z osobą udzielającą Ci teleporady, masz na to aż 24 godziny.

Czas trwania teleporady dermatologicznej jest dostosowany indywidualnie do każdego pacjenta i jego potrzeb. Przeciętny czas wizyty online wynosi 10–15 minut, ale może ulec skróceniu (w przypadku przedłużenia recept u osób leczących się przewlekle) lub wydłużeniu (szczególnie u pacjentów kontaktujących się z dermatologiem pierwszy raz).

W przypadku odwołania teleporady co najmniej 30 minut przed umówioną rozmową istnieje możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. Późniejsze rezygnacje z wizyt online nie będą respektowane (poza wyjątkowymi przypadkami, np. udokumentowanymi problemami technicznymi). Środki zostaną automatycznie zwrócone na konto bankowe, z którego dokonany został przelew.

Przed rozpoczęciem wizyty online upewnij się, że masz przy sobie swój numer PESEL (potrzebny w przypadku konieczności wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia), numer telefonu komórkowego oraz wszelkie dokumenty lub zdjęcia, które chcesz przedstawić specjaliście podczas konsultacji. Jeśli przyjmujesz leki, zapisz ich nazwy, dawki oraz sposób przyjmowania – może okazać się to potrzebne podczas teleporady. W przypadku wystawienia e-recepty na wizycie online jej kod dostępu otrzymasz poprzez wiadomość SMS.

Dowiedz się więcej o konsultacjach lekarskich

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

 • facebook logo
 • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.