account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Endokrynolog online – umów się na konsultację!

Nie czekaj w kolejce do specjalisty, ale umów się na konsultację endokrynologiczną online. W ten sposób szybko otrzymasz fachową poradę, e-receptę, skierowanie na badania lub e-zwolnienie lekarskie (tzw. L4), jeśli będzie taka potrzeba. Sprawdź, jak wygląda wizyta online u endokrynologa i jak się do niej przygotować.

Umów się na teleporadę
Endokrynolog online
już od99 zł
Endokrynolog - szybka talaporada

Wybierz termin i umów e-wizytę

Problemy hormonalne mogą powodować wiele uciążliwych dolegliwości, wypływających zarówno na Twoje samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne. Z kolei czas oczekiwania na konsultację endokrynologiczną w przychodni czy prywatnym gabinecie może być bardzo długi. Nie chcesz tracić ani chwili i zależy Ci na szybkim rozpoczęciu leczenia? Umów się na konsultację endokrynologiczną online.

Umów teleporadę
Endokrynolog online

W czym może pomóc endokrynolog online? Konsultacje z możliwością uzyskania e-recepty i e-zwolnienia

Endokrynolog to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem problemów hormonalnych u kobiet, mężczyzn i dzieci. Warto zgłosić się do niego w przypadku wystąpienia objawów takich jak:

 • przewlekłe zmęczenie i senność,

 • nieuzasadniony spadek lub wzrost masy ciała,

 • nadmierne owłosienie lub wypadanie włosów,

 • zmiany skórne, w tym trądzik,

 • częste wahania nastrojów,

 • obrzęki;

 • uderzenia gorąca.

Te symptomy mogą świadczyć o nieprawidłowym funkcjonowaniu gruczołów wydzielania wewnętrznego, do których należą: tarczyca, nadnercza, przysadka mózgowa czy trzustka. Endokrynolog ustala i nadzoruje leczenie przewlekłych chorób związanych z zaburzeniami hormonalnymi, np. hashimoto.

Podczas konsultacji z endokrynologiem online możesz uzyskać e-receptę, skierowanie na dodatkowe badania diagnostyczne lub e-zwolnienie lekarskie, jeśli dolegliwości utrudniają Ci wykonywanie pracy zawodowej.

Wizyta online u endokrynologa – jak to działa?

Chcesz skorzystać z konsultacji endokrynologicznej online? To bardzo proste. W trakcie teleporady szczegółowo opisz wszelkie niepokojące objawy.

Do e-wizyty warto przygotować i zapisać:

 • numer PESEL – będzie on konieczny w razie potrzeby wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia

 • listę leków, które przyjmujesz na stałe wraz z dawkowaniem

 • datę wystąpienia pierwszych objawów, które Cię zaniepokoiły

 • objawy towarzyszące, np. osłabienie organizmu, senność, obniżony nastrój, problemy z cerą, zmiany w wyglądzie skóry (np. przesuszenie)

 • okoliczności ewentualnego nasilania się lub ustępowania objawów, np. jeśli masz problemy z cerą, to czy nasilają się w okresie menstruacji

 • przypomnij sobie, czy wśród Twoich najbliższych zdarzały się podobne problemy lub występują problemy na tle hormonalnym

Endokrynolog online
 • Godzina teleporada

  Wybierz termin i godzinę, które Ci odpowiadają.

 • Opłać telekonsultację

  Zarejestruj się i opłać konsultację.

 • Teleporada

  Zaczekaj, aż lekarz zadzwoni do Ciebie o umówionej porze.

 • Zalecenia

  Otrzymasz diagnozę i dalsze zalecenia.

Endokrynolog online

Dlaczego warto skorzystać z wizyty online?

Jeśli zdecydujesz się na konsultację endokrynologiczną online, oszczędzisz czas i ominiesz kolejki w państwowych lub prywatnych przychodniach. Teleporada może odbyć się tego samego dnia, nawet w ciągu godziny od momentu rezerwacji wizyty. Dzięki temu szybciej zasięgniesz opinii specjalisty i podejmiesz dalsze kroki w drodze do zdrowia.

Konsultacja endokrynologiczna online nie wymaga skierowania od lekarza rodzinnego lub internisty. Jeśli podejrzewasz, że Twoje dolegliwości mają podłoże hormonalne, możesz od razu skontaktować się ze specjalistą.

Prywatna wizyta u endokrynologa to spory wydatek. W zależności od renomy przychodni i lekarza może ona kosztować nawet 200–300 zł. Dla porównania, za poradę online zapłacisz mniej niż 100 zł. Co ważne, e-wizyta nie wymaga skomplikowanych narzędzi – wystarczy, że masz dostęp do internetu, aktywny numer telefonu oraz urządzenie, które umożliwi Ci sprawną komunikację z lekarzem.

Zalety telemedycyny

 • Bez kolejek i dojazdów

  Unikasz kolejek i dojazdów

 • Konsultacja nawet w ciągu godziny

  Konsultujesz się z lekarzem nawet w ciągu godziny

 • Bez skierowania

  Masz dostęp do specjalistów bez skierowań

 • Cena

  Cena e-wizyty już od 79 zł

Dowiedz się, co piszą nasi Klienci o wizytach online

Polecam e-wizyty

"Profesjonalizm, dostępność i jakość Waszych usług jest jak do tej pory bez zarzutu."

P.

Szybko otrzymałam e-receptę

"Po zgłoszeniu lekarz oddzwonił po 45 minutach, po przedstawieniu wyników dostałam e-receptę na antybiotyk SMSem. Bardzo wygodnie i profesjonalnie."

A.

Cudowna obsługa klienta

"Lekarz M. to świetny specjalista, lekarz o wysokim poziomie empatii i kultury osobistej."

M.K.

Często zadawane pytania

Endokrynolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób o podłożu hormonalnym. Możesz skonsultować z tym specjalistą takie objawy, jak: przewlekłe zmęczenie i senność, chroniczne bóle głowy czy nieuzasadnione wahania nastroju lub masy ciała. Podczas wizyty możesz omówić z lekarzem wyniki ostatnich badań krwi ze szczególnym uwzględnieniem tzw. panelu tarczycowego lub USG tarczycy. Jeśli nie robiłeś jeszcze badań, endokrynolog online wystawi Ci odpowiednie skierowanie. W razie potrzeby wypisze także receptę i e-zwolnienie lekarskie.

Endokrynolog online zleca zazwyczaj badania krwi (tzw. panel tarczycowy, w ramach którego oznaczane są TSH, FT3, FT4, a także przeciwciała przeciwtarczycowe anty-TPO i anty-TG). Oprócz tego specjalista kieruje na badania, których – z oczywistych względów – nie sposób przeprowadzić podczas e-wizyty. Należy do nich m.in. USG tarczycy i przytarczyc.

Przed wizytą u endokrynologa online zanotuj wszystkie pytania, jakie chcesz zadać lekarzowi. Pamiętaj, aby szczegółowo opisać niepokojące objawy, przedstawić wyniki ostatnich badań krwi i poinformować lekarza o lekach przyjmowanych na stałe. Warto mieć pod ręką NIP pracodawcy, który umożliwi endokrynologowi wystawienie e-zwolnienia. Pamiętaj, że do wystawienia e-recepty potrzebny będzie Twój numer PESEL.

Endokrynolog zadzwoni do Ciebie o wyznaczonej godzinie na podany w formularzu rejestracyjnym numer telefonu. Podczas e-wizyty lekarz przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad na temat aktualnego stanu zdrowia, niepokojących objawów, wyników ostatnich badań krwi, przebiegu dotychczasowego leczenia oraz przyjmowanych leków, jeśli Twoje dolegliwości zostały zdiagnozowane już wcześniej. Otrzymasz poradę dotyczącą możliwych form leczenia, skierowanie na dodatkowe badania lub e-zwolnienie lekarskie, jeśli dolegliwości utrudniają Ci wykonywanie pracy.

Podczas wizyty online endokrynolog może wystawić e-receptę. Tuż po teleporadzie otrzymasz SMS z 4-cyfrowym kodem, który musisz przedstawić podczas zakupu leku w aptece. Endokrynolog – podobnie jak inni lekarze specjaliści – może wystawić e-zwolnienie lekarskie, jeśli uzna to za konieczne.

Jeśli chcesz umówić się na teleporadę endokrynologiczną w weekend lub dzień świąteczny, po prostu zaznacz preferowaną datę w kalendarzu. Endokrynolog skonsultuje Twój problem także w dni wolne od pracy.

Podczas konsultacji z endokrynologiem online możesz przedstawić wyniki ostatnich badań krwi lub USG. W czasie rozmowy telefonicznej po prostu odczytaj wartości, o które zapyta Cię lekarz (np. poziom TSH we krwi), lub opis badania USG. Dokumenty możesz załączyć również w Koncie Pacjenta.

Cena wizyty u endokrynologa online umówiona za pośrednictwem naszego portalu zaczyna się od 99 złotych.

Dowiedz się więcej o konsultacjach lekarskich

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

 • facebook logo
 • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.