Статті для українців які можуть допомогти

Побачити більше

безкоштовні лікарі для України

Звернутися до лікарів

Twoja osobista strefa zdrowia

Skoro tu jesteś, to znaczy, że zdrowy styl życia jest dla Ciebie naprawdę ważny.
W Welbi dajemy Ci aplikację mobilną, telekonsultacje oraz wartościowe treści tworzone przez ekspertów, abyś w jednym miejscu mógł zadbać o każdy wymiar swojego zdrowia.

  • Budowanie zdrowych nawyków
  • monitorowanie zdrowia
  • poprawa nastroju

Twoje centrum monitorowania zdrowia

Uśmiechnięta para aktywnie spędza czas na spacerze

pobierz i korzystaj
za darmo

Pobierz aplikację, połącz ją ze swoim smartfonem i w jednym miejscu monitoruj swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Podejmuj wyzwania, które pomogą Ci wypracować i utrzymać zdrowe nawyki oraz inne cele związane z poprawą zdrowia, które przed sobą postawisz. Pozwól nam analizować Twoje wyniki i korzystaj z obszernej biblioteki dopasowanych do Ciebie porad, abyś jeszcze lepiej mógł zadbać o siebie i swoje zdrowie.

Pobierz aplikację

Twój lekarz na wyciągnięcie ręki

Kobieta trzyma telefon i korzysta z teleporady z lekarzem online

już od 65
za telekonsultację

Szybko i wygodnie umawiaj siebie i swoich bliskich na telekonsultacje lekarskie z wysoko ocenianymi przez pacjentów specjalistami.

  • Ponad 400 lekarzy 20 specjalizacji
  • Telekonsultacja już nawet w ciągu 1 godziny
  • Od 65 za telekonsultację
Umów teleporadęWięcej na temat teleporady

Uwaga: Jeśli zmagasz się z chorobami chronicznymi, telekonsultacja online może nie wystarczyć ze względu na niepełną historię choroby i pacjenta. Takie porady mogą wymagać konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Jeśli Twój stan zdrowia gwałtownie się pogorszył i występuje zagrożenie życia, dzwoń pod 112.

O zdrowym stylu życia

Najpopularniejsze tagi

© 2021 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.