Статті для українців які можуть допомогти

Побачити більше

безкоштовні лікарі для України

Звернутися до лікарів

9 miesięcy temu

Napięcie w piersiach po owulacji i inne zmiany fizjologiczne u kobiety

Po owulacji czuję napięcie w piersiach. Czy to normalne? Czy powinnam zrobić jakieś badania?

Odpowiedź

W drugiej fazie cyklu piersi mogą stać się obrzmiałe, tkliwe, może Pani czuć napięcie w piersiach. Nie oznacza to, że dzieje się coś niepokojącego, ponieważ tego typu objawy są zjawiskiem fizjologicznym. Jeśli jednak w samobadaniu piersi odczuwa Pani dodatkowo coś niepokojącego, koniecznie należy skonsultować się z ginekologiem i rozważyć wykonanie badania USG.

lek. Agnieszka Widera

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej. W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.

Podobne pytania

© 2021 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.