account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Neurolog online – umów się na konsultację!

Konsultacja neurologiczna online to wygodne rozwiązanie, jeśli chcesz szybko i bez oczekiwania w długich kolejkach, porozmawiać z lekarzem o swoich objawach. Neurolog online skieruje Cię na niezbędne badania diagnostyczne, a w razie potrzeby wystawi e-zwolnienie lub e-receptę. Umów się już teraz!

Umów się na teleporadę
Neurolog online
już od99 zł
Neurolog online

Wybierz termin i umów e-wizytę

Neurolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu nerwowego, na który składają się ośrodkowy układ nerwowy, czyli mózg i rdzeń kręgowy, oraz nerwy obwodowe. Odpowiada za odbiór bodźców, a także reguluje pracę wszystkich narządów ciała. Właśnie dlatego problemy z układem nerwowym mogą znacząco wpływać na Twoje codziennie funkcjonowanie.

Jeśli odczuwasz jakieś niepokojące objawy ze strony układu nerwowego, umów się na e-wizytę u neurologa. Wybierz datę i godzinę – konsultację możesz uzyskać nawet w ciągu godziny.

Umów teleporadę
Neurolog online

W czym może pomóc neurolog online? Konsultacja z możliwością wystawienia e-recepty

Konsultacja neurologiczna może okazać się niezbędna, kiedy funkcjonowanie układu nerwowego zostało zachwiane i pojawiają się objawy, takie jak:

 • bóle i zawroty głowy,

 • omdlenia,

 • parestezje, czyli drętwienie lub mrowienie kończyn,

 • zesztywnienie kręgosłupa,

 • zaburzenia nastroju,

 • drgawki,

 • afazja i inne zaburzenia mowy,

 • problemy z pamięcią i koncentracją.

Najczęstsze dolegliwości, które skłaniają do wizyty u neurologa online, to bóle głowy. Może być to migrena, która nasila się podczas aktywności fizycznej, a także wywołuje nudności, wymioty, światłowstręt i łzawienie. Ból głowy bywa również napięciowy lub klasterowy. W każdym z tych przypadków warto zasięgnąć opinii specjalisty, a do najłatwiejszych sposobów na uzyskanie diagnozy i szybkiej pomocy należy porada neurologiczna online. Konsultacji często wymagają także choroby kręgosłupa (np. rwa kulszowa), w których przebiegu dochodzi do ucisku na struktury nerwowe.

Wizyta online u lekarza neurologa – jak to działa?

Konsultacja neurologiczna online jest łatwym i wygodnym sposobem na uzyskanie specjalistycznej porady. Po umówieniu się na telekonsultację do jednego z naszych neurologów upewnij się, że masz pod ręką wszystkie dokumenty, które chcesz mu przedstawić.

Do e-wizyty warto także przygotować i zapisać:

 • numer PESEL – będzie on konieczny w razie potrzeby wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia

 • listę leków, które przyjmujesz na stałe wraz z dawkowaniem

 • datę wystąpienia pierwszych objawów, które Cię zaniepokoiły

 • objawy towarzyszące, np. osłabienie organizmu, senność, drżenie mięśni, drętwienie kończyn

 • okoliczności ewentualnego nasilania się lub ustępowania objawów, np. jeśli odczuwasz ból w okolicy kręgosłupa, zastanów się, kiedy i w jakiej pozycji się nasila

 • przypomnij sobie, czy wśród Twoich najbliższych zdarzały się podobne problemy lub występują problemy na tle neurologicznym

Jak przygotować się do wizyty u nerurologa
 • Godzina teleporada

  Wybierz termin i godzinę, które Ci odpowiadają.

 • Opłać telekonsultację

  Zarejestruj się i opłać konsultację.

 • Teleporada

  Zaczekaj, aż lekarz zadzwoni do Ciebie o umówionej porze.

 • Zalecenia

  Otrzymasz diagnozę i dalsze zalecenia.

Neurolog online

Dlaczego warto skorzystać z wizyty online?

Problemy neurologiczne mogą mocno wpływać na jakoś życia. Jeśli odczuwasz objawy, które wskazują choroby układu nerwowego, umów się na poradę z neurologiem online. E-wizyta to łatwy i szybki sposób na skonsultowanie swoich dolegliwości ze specjalistą i uzyskanie skierowania na dalszą diagnostykę. Jest to także wygodne rozwiązanie, jeśli chcesz przedłużyć receptę lub potrzebujesz zwolnienia.

Zalety telemedycyny

 • Bez kolejek i dojazdów

  Unikasz kolejek i dojazdów

 • Konsultacja nawet w ciągu godziny

  Konsultujesz się z lekarzem nawet w ciągu godziny

 • Bez skierowania

  Masz dostęp do specjalistów bez skierowań

 • Cena

  Cena e-wizyty już od 79 zł

Dowiedz się, co piszą nasi Klienci o wizytach online

Bez uwag.

"Pani doktor była bardzo pomocna i kompetentna."

A.

Wszystko jest bardzo profesjonalne

"Szybko, sprawnie i miło! Łatwość płatności przez Blik i komfort kontaktu z pozytywnymi pracownikami. Gorąco polecam!"

M.

Szybko otrzymałam e-receptę

"Po zgłoszeniu lekarz oddzwonił po 45 minutach, po przedstawieniu wyników dostałam e-receptę na antybiotyk SMSem. Bardzo wygodnie i profesjonalnie."

A.

Najczęściej zadawane pytania

Neurolog zajmuje się zaburzeniami ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Do chorób neurologicznych należą m.in.: padaczka, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera czy migrena. Z konsultacji neurologa online powinieneś skorzystać, jeśli odczuwasz bóle głowy lub kręgosłupa, zaburzenia pamięci, koncentracji, snu lub nastroju, a także jeśli cierpisz na drgawki lub drętwienie kończyn.

Jeśli konsultacja neurologiczna online wykaże, że niezbędne jest wdrożenie lub kontynuowanie leczenia farmakologicznego, specjalista wystawi e-receptę, którą otrzymasz w formie 4-cyfrowego kodu w postaci wiadomości SMS. Neurolog może także wypisać zwolnienie, które będzie widoczne dla pracodawcy w ciągu 24–72 godzin.

Neurolog online, w zależności od przedstawionych przez Ciebie objawów, historii choroby i predyspozycji genetycznych, może zlecić badania obrazowe, na przykład tomografię komputerową (TK) lub rezonans magnetyczny (MRI), badania czynnościowe, takie jak EEG, lub badania naczyniowe – USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych. Pomocne mogą okazać się też badania laboratoryjne.

Konsultacja neurologiczna online jest możliwa także w soboty, niedziele i święta.

Dokumentację medyczną, która ułatwi wizytę u neurologa online, możesz załączyć w Portalu Pacjenta HomeDoctor, korzystając z zakładki „Moje wizyty”. Zrób to przed umówionym terminem konsultacji.

Lekarz neurolog online udzieli Ci specjalistycznej porady, jeśli przed wizytą dokonasz płatności przez Internet. Możesz to zrobić za pomocą szybkiego przelewu DotPay lub BLIK-a.

Zadbaj o to, żeby neurolog miał wszystkie informacje dotyczące Twojego stanu zdrowia. Przed wizytą prześlij istotne wyniki badań i zdjęcia. Lekarz zapyta Cię o przyjmowane na stałe leki, alergie i historię chorób. Znajdź zaciszne miejsce, w którym można rozmawiać bez przeszkód.

Dowiedz się więcej o konsultacjach lekarskich

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

 • facebook logo
 • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.