account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Nasi partnerzy


Chcemy pomóc Ci chronić zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Dlatego współpracujemy z partnerami, którzy specjalizują się w odpowiadaniu na potrzeby zdrowotne Polaków.

Welbi - partnerzy

HomeDoctor


HomeDoctor to nasz partner, który zapewnia teleporady bez względu na to gdzie jesteś i jaki jest dzień tygodnia. Firma zatrudnia ponad 200 lekarzy kilkudziesięciu specjalizacji, posiada 2 000 placówek partnerskich i może pochwalić się ponad 250 000 zadowolonych pacjentów.

Homedoctor
change name + resize

TU Zdrowie SA


TU Zdrowie to jedyne polskie towarzystwo ubezpieczeń, które specjalizuje się w zdrowiu. Firma oferuje zarówno indywidualne, jak i grupowe prywatne ubezpieczenia zdrowotne, z których skorzystało już ponad 200 000 ubezpieczonych. W 2022 roku produkty i usługi TU Zdrowie nagrodzono Złotym Godłem w kategorii: QI Services - Usługi Najwyższej Jakości.


TU Zdrowie
change name + title

Nationale-Nederlanden


Towarzystwo ubezpieczeń Nationale-Nederlanden jest częścią międzynarodowej grupy NN, która od 175 lat oferuje ubezpieczenia w wielu krajach. W Polsce produkty ubezpieczeniowe wybierają osoby, które chcą zabezpieczyć swoje życie i zdrowie. Nationale-Nederlanden jest również marką odpowiedzialną społecznie, która wspiera zdrowie Polaków wieloma inicjatywami prozdrowotnymi.

Logo Nationale Nederlanden
Change name + resiize

Najczęściej zadawane pytania

Nie ważne, czy jesteś czytelnikiem, klientem czy myślisz o partnerstwie - odezwij się do nas, jeśli masz sugestie lub pomysły. Napisz pod adres: kontakt@welbi.pl

Tak. Zgodnie z naszą misją i wizją, chcemy wprowadzać jak najwięcej rozwiązań, które będę wspierać zdrowie naszych klientów. Jeśli masz pomysł na współpracę, napisz do nas na adres: kontakt@welbi.pl

Narzędzia, które pomogą Ci zadbać o zdrowie

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

  • facebook logo
  • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.