Twoja osobista strefa zdrowia

Skoro tu jesteś, to znaczy, że zdrowy styl życia jest dla Ciebie naprawdę ważny.
W Welbi dajemy Ci aplikację mobilną, telekonsultacje oraz wartościowe treści tworzone przez ekspertów, abyś w jednym miejscu mógł zadbać o każdy wymiar swojego zdrowia.

  • Budowanie zdrowych nawyków
  • monitorowanie zdrowia
  • poprawa nastroju

Twoje centrum monitorowania zdrowia

Uśmiechnięta para aktywnie spędza czas na spacerze

pobierz i korzystaj
za darmo

Pobierz aplikację, połącz ją ze swoim smartfonem i w jednym miejscu monitoruj swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Podejmuj wyzwania, które pomogą Ci wypracować i utrzymać zdrowe nawyki oraz inne cele związane z poprawą zdrowia, które przed sobą postawisz. Pozwól nam analizować Twoje wyniki i korzystaj z obszernej biblioteki dopasowanych do Ciebie porad, abyś jeszcze lepiej mógł zadbać o siebie i swoje zdrowie.

Pobierz aplikację

Twój lekarz na wyciągnięcie ręki

Kobieta trzyma telefon i korzysta z teleporady z lekarzem online

już od 65
za telekonsultację

Szybko i wygodnie umawiaj siebie i swoich bliskich na telekonsultacje lekarskie z wysoko ocenianymi przez pacjentów specjalistami.

  • Ponad 400 lekarzy 20 specjalizacji
  • Telekonsultacja już nawet w ciągu 1 godziny
  • Od 65 za telekonsultację
Umów teleporadęWięcej na temat teleporady

Uwaga: Jeśli zmagasz się z chorobami chronicznymi, telekonsultacja online może nie wystarczyć ze względu na niepełną historię choroby i pacjenta. Takie porady mogą wymagać konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Jeśli Twój stan zdrowia gwałtownie się pogorszył i występuje zagrożenie życia, dzwoń pod 112.

O zdrowym stylu życia

Najpopularniejsze tagi

© 2021 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.