1. Wybór terminu i specjalizacji

Wybór terminu i specjalizacji

Gdziekolwiek jesteś, zawsze gdy potrzebujesz.

Telemedycyna to sprawdzony sposób na wygodny kontakt z lekarzem bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z szybkiej diagnozy w warunkach domowego zacisza u jednego z 350 lekarzy HomeDoctor aż 24 specjalizacji.

Usługi medyczne realizowane są przez Home Doctor (Doc4You Sp. z o.o.)

Wybierz specjalizację
Wybierz specjalizację
Wybierz termin telekonsultacji
Koszt telekonsultacji55

Koszt telekonsultacji jest stały przez 7 dni w tygodniu za wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy.

Masz już konto?

Zaloguj się

Korzystając z telekonsultacji, połączysz się z lekarzem przez telefon nawet w ciągu 15 minut od umówienia rozmowy. Dostępnych jest ponad 24 specjalizacji lekarskich. Zgłoszenia przyjmowane są na całodobowej infolinii działającej 7 dni w tygodniu. Lekarze dostępni są od 7:00 do 21:00, także w soboty, niedziele i święta. Lekarze podstawowej opieki zdrowia (internista, pediatra) dostępni są przez całą dobę.

Runner

© 2021 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.