2. Wybór terminu i specjalizacji

Rejestracja i założenie Konta Pacjenta

Zaloguj się, aby potwierdzić umówienie telekonsultacji.

Nie masz jeszcze konta? Aby móc umawiać się na telekonsultacje, zarejestruj się na Welbi oraz załóż Konto Pacjenta HomeDoctor korzystając z formularza poniżej.

1. Rejestracja konta Welbi

Welbi stawiamy na holistyczne podejście – pozwól otoczyć Cię kompleksową opieką! Dowiesz się o naszych ubezpieczeniach, promocjach, otrzymasz wskazówki jak dbać o zdrowie. Interesujące? Kliknij zgody, a my zajmiemy się resztą!

Chcę być w kontakcie z Grupą Nationale-Nederlanden. Jako sposób kontaktu wybieram:

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe sp. z o.o. jako administrator przetwarza dane Użytkowników w celu dostarczenia Welbi i dostępnych tam usług. Jeśli udzieliłeś nam zgód dla celów marketingowych, współadministratorami Twoich danych są podmioty Grupy Nationale-Nederlanden. Zgody te są dobrowolne i możesz je zawsze wycofać. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

© 2021 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.