Darmowe e-booki o zdrowiu od Welbi
  • Poradniki
  • Plany żywieniowe (diety)
  • Kompendia wiedzy
Sprawdź za darmo

Zaloguj się

Umów teleporadę

Seks

Zdrowie seksualneŻycie intymne

Seks – korzyści dla Ciebie

Poznając tematy z kategorii dotyczącej seksu, dowiesz się, jak zadbać o swoje życie seksualne. Korzyści odczujesz wraz ze swoim partnerem lub partnerką. Warto otwarcie rozmawiać na takie tematy, ponieważ przez niedopowiedzenia problemy mogą się jedynie mnożyć.

Seks – czego ciekawego możesz się dowiedzieć?

Z tekstów na temat seksu dowiesz się przede wszystkim, jak poprawić swoje życie seksualne. Poznasz ciekawe pomysły na urozmaicenie oraz rozwiązanie problemów, z którymi borykają się tysiące Polaków, często przez bardzo długi czas. Ta kategoria dostarczy Ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi dotyczących współżycia seksualnego.

Przeglądając kategorię, możesz poznać fantazje erotyczne popularne wśród osób Twojej lub przeciwnej płci. To ciekawe, jak nasze najskrytsze pragnienia mogą być do siebie podobne. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, o czym tak naprawdę marzą ich partnerzy.

Innym ciekawym tematem, który jako jeden z wielu poruszany jest w kategorii dotyczącej seksu, są rodzaje stosunku. Mowa m.in. o seksie romantycznym, który jest przeciwieństwem obrazu dostarczanego społeczeństwu przez większość filmów pornograficznych.

Wszyscy lekarze w jednym miejscu

Zdrowie seksualne

suchosc-pochwy-przed-okresem-co-jest-przyczyna
1 min.
Suchość pochwy przed okresem - co jest przyczyną?
Agata Muchowska24.01.2022

Polecane

1 min.
Jak złagodzić ból pleców przed okresem?
Agata Muchowska03.06.2022
1 min.
Progesteron u mężczyzn - jak go podnieść lub obniżyć?
Magdalena Siwek24.01.2022
1 min.
Na ile dni przed okresem zaczyna boleć brzuch?
Olga Rymarska24.01.2022
1 min.
Stres a miesiączka – jak zdenerwowanie wpływa na cykl menstruacyjny?
Marta Wielgosz31.05.2022
sposoby-antykoncepcji-jakie-sa-najlepsze-metody
2 min.
Sposoby antykoncepcji - jakie są najlepsze metody?
Paulina Kłos-Wojtczak28.10.2021
Zdrowie seksualne - zobacz więcej
  • Kontakt
  • Regulamin serwisu
  • Polityka prywatności

© 2023 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.