Статті для українців які можуть допомогти

Побачити більше

безкоштовні лікарі для України

Звернутися до лікарів

8 miesięcy temu

Czy trądzik można leczyć Tribiotikiem?

Mam problemy z pryszczami i trądzikiem. Moja kuzynka poleciła mi Tribiotic. Czy można go stosować na tę przypadłość?

Odpowiedź

Tribiotic to maść zawierająca mieszaninę trzech antybiotyków. Jest przeznaczona do stosowania w przypadku niewielkich i powierzchownych urazów skóry, otarć, małych owrzodzeń i ukąszeń owadów. Nie wolno jej używać dłużej niż 7 dni. Po tym czasie trzeba zrobić trzymiesięczną przerwę. Maść ta nie jest zalecana do leczenia trądziku i pryszczy.

lek. Magdalena Mroczek

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej. W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.

© 2021 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.