Darmowe e-booki o zdrowiu od Welbi
  • Poradniki
  • Plany żywieniowe (diety)
  • Kompendia wiedzy
Sprawdź za darmo

Zaloguj się

Umów teleporadę

Zdrowie psychiczne

Zaburzenia psychiczneEmocje i stresSamorozwój i motywacja

Zdrowie psychiczne – korzyści dla Ciebie

Poznając tematy z kategorii dotyczącej zdrowia psychicznego, dowiesz się, jak zadbać o siebie i swoich bliskich. Tematyka wyjaśnia, czym jest zdrowie psychiczne oraz jak je pielęgnować. Niestety, wiele osób wciąż bagatelizuje ten temat i nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zależy od naszego samopoczucia i wewnętrznej równowagi. Mowa między innymi o naszych relacjach z bliskimi, funkcjonowaniu w pracy oraz tym, jak często chorujemy.

Zdrowie psychiczne – czego ciekawego jeszcze możesz się dowiedzieć?

Teksty z tej kategorii uświadomią Ci, jak ważne jest Twoje zdrowie psychiczne. Dowiesz się, jak wyrobić w sobie i dzieciach dobre nawyki.

Przeglądając artykuły dotyczące zdrowia psychicznego, poznasz różne choroby, z powodu których cierpią ludzie w każdym wieku. Wielu z nich wstydzi się do tego przyznać, co tylko pogłębia problem. Mowa między innymi o depresji, o której jeszcze do niedawna mówiło się naprawdę niewiele.

Dzięki treściom przedstawionym w opisywanej kategorii możesz także zaobserwować wpływ pandemii na zdrowie psychiczne swoje i swoich dzieci. Dowiesz się między innymi, jak zmniejszyć negatywne skutki izolacji.

Dodatkowo poznasz różnice między psychoterapeutą i psychiatrą oraz zdobędziesz informacje, jak wygląda terapia w obu przypadkach. Warto wiedzieć, co powinno Cię skłonić do wizyty u jednego z tych specjalistów.

Wszyscy lekarze w jednym miejscu

Zaburzenia psychiczne

stany-depresyjne-co-objawy-jak-sobie-radzic
1 min.
Stany depresyjne – jak sobie z nimi radzić i jak je rozpoznać?
Alicja Skibińska22.02.2023

Polecane

2 min.
Jak objawia się nadpobudliwość u dzieci i dorosłych?
Paulina Kłos-Wojtczak19.05.2021
1 min.
Autyzm wysokofunkcjonujący – jak się objawia i jak sobie z nim radzić?
Marta Drzazga28.07.2022
2 min.
Agresja - jakie są rodzaje? Jak ją rozpoznać?
Anna Dobroń27.07.2021
2 min.
Jak zdiagnozować natręctwo myśli? Czy istnieją metody leczenia?
lek. Magdalena Mroczek19.05.2021
adhd-u-dzieci-jak-rozpoznac
1 min.
ADHD – diagnostyka, objawy, leczenie
Alicja Skibińska17.07.2023
Zaburzenia psychiczne - zobacz więcej
  • Kontakt
  • Regulamin serwisu
  • Polityka prywatności

© 2023 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.