Zaloguj się

Umów teleporadę

Zdrowie

ChorobyMedycyna naturalnaProfilaktykaUrazyCiąża i poródBadaniaAlergiePytania do lekarzy

Zdrowie – korzyści dla Ciebie

Dzięki artykułom w tej kategorii dowiesz się, jak zadbać o siebie i swoich najbliższych, czym jest piramida zdrowia (również piramida zdrowia dla dzieci) oraz jak w prosty sposób zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i przygotowywać pyszne zdrowe jedzenie.

Zdrowie – czego ciekawego jeszcze możesz się dowiedzieć?

Teksty z tej kategorii uświadomią Ci, jak ważne jest Twoje zdrowie. Poznasz różne sposoby na to, jak wyrobić w sobie i dzieciach dobre nawyki.

Przeglądając artykuły dotyczące zdrowia, dowiesz się o różnych dolegliwościach i problemach zdrowotnych, z którymi borykają się tysiące Polaków. Niektóre z nich przez długi czas pozostają w ukryciu, dając przy tym niejednoznaczne objawy. Mowa między innymi o anemii, która ma bardzo duży wpływ na nasze ogólne zdrowie, samopoczucie i wygląd.

Artykuły dostarczą Ci także podpowiedzi, jak zrzucić zbędne kilogramy oraz jak ćwiczyć, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia często spotykanych wad postawy.

Dzięki treściom przedstawionym w opisywanej kategorii możesz także przemyśleć swoją dietę. Na podstawie omówienia najróżniejszych składników odżywczych i ich źródeł będziesz w stanie stworzyć swój własny plan żywienia.

Telewizyty nawet w ciągu godziny

Choroby

jak-rozpoznac-zakazenie-helicobacter-pylori
1 min.
Helicobacter pylori – objawy i metody diagnostyki zakażenia
lek. Agnieszka Żędzian01.12.2023

Polecane

1 min.
Co to jest polip hiperplastyczny? Czy jest groźny?
Marta Drzazga14.03.2022
1 min.
Dlaczego pojawia się osłabienie po antybiotyku i jak sobie z nim radzić?
Paulina Bulek30.05.2022
2 min.
Szałwia na gardło - jak ją stosować? Pić czy płukać?
Marta Drzazga28.10.2021
1 min.
Skurcz w stopie - jak się go pozbyć? Co robić?
Sylwia Brodniewska 29.10.2021
rozszczep-podniebienia-przyczyny-objawy-leczenie
1 min.
Rozszczep podniebienia – przyczyny, objawy, sposoby leczenia
Olga Dąbska01.12.2023
Choroby - zobacz więcej
  • Kontakt
  • Regulamin serwisu
  • Polityka prywatności

© 2023 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.