account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Laryngolog online – umów się na konsultację

Masz nawracające zapalenia zatok, dokuczają Ci szumy uszne, katar, a może ból ucha nie daje Ci spać? Nie musisz czekać w kolejkach ani starać się o skierowanie, aby skonsultować swoje dolegliwości z laryngologiem. Skorzystaj z teleporady, aby otrzymać poradę bez wychodzenia z domu.

Umów się na teleporadę
Laryngolog online
już od99 zł
Teleporada u laryngologa online

Wybierz termin i umów e-wizytę

Masz problem z zatokami albo zatykają Ci się uszy, a domowe sposoby nie działają? Podejrzewasz, że masz anginę lub inną chorobę gardła? Umów teleporadę u laryngologa – bez czekania w długich kolejkach do tego specjalisty. Nieleczone stany zapalane, infekcje bakteryjne lub wirusowe, mogą doprowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych.

Umów się na teleporadę
Laryngolog online

W czym może pomóc laryngolog online? Konsultacje z możliwością uzyskania e-recepty i e-zwolnienia

Porada laryngologiczna online jest potrzebna, jeśli dolegliwości dotyczą struktur znajdujących się w obrębie głowy i szyi, tj. nosa, uszu, zatok, gardła i krtani. Najczęstsze objawy, z którymi pacjenci zgłaszają się do laryngologa, to m.in.:

 • ból i szum w uszach,

 • niedosłuch,

 • uporczywy katar,

 • krwawienie z nosa,

 • przewlekły ból gardła lub chrypka,

 • zaburzenia smaku i węchu,

 • chrapanie (bezdech senny).

Lekarz laryngolog online przeprowadzi z Tobą wywiad dotyczący historii choroby i objawów, a także przyjmowanych leków. Jeśli uzna, że jest to uzasadnione, wystawi e-zwolnienie, e-receptę lub e-skierowanie.

Wizyta online u laryngologa – jak to działa?

Konsultacja laryngologiczna online pozwoli Ci na omówienie niepokojących Cię objawów, które dotyczą nosa, gardła i krtani, a także zatok przynosowych, jamy ustnej, tchawicy, oskrzeli i przełyku. Przed e-wizytą warto przygotować wszystkie istotne wyniki badań lub zdjęcia, które pozwolą specjaliście spojrzeć kompleksowo na problem.

Do e-wizyty warto także przygotować i zapisać:

 • numer PESEL – będzie on konieczny w razie potrzeby wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia

 • listę leków, które przyjmujesz na stałe wraz z dawkowaniem

 • datę wystąpienia pierwszych objawów (może być również przybliżona)

 • objawy towarzyszące, np. ból w okolicach zębów, problemy z równowagą, ale też osłabienie organizmu czy senność (jeśli je odczuwasz)

 • okoliczności ewentualnego nasilania się lub ustępowania objawów, np. ból w okolicy zatok nasilający się przy pochylaniu głowy

 • przypomnij sobie, czy wśród Twoich najbliższych zdarzały się podobne problemy lub występują choroby przewlekłe, które powodują problemy laryngologiczne, np. przewlekłe zapalenie migdałków, skrzywiona przegroda nosowa

Laryngolog może skierować Cię na dalszą diagnostykę (w tym celu uzyskasz skierowanie w formie elektronicznej) lub ustali ścieżkę leczenia. Może wypisać receptę, którą otrzymasz od razu w formie 4-cyfrowego kodu.

Laryngolog online
 • Godzina teleporada

  Wybierz termin i godzinę, które Ci odpowiadają.

 • Opłać telekonsultację

  Zarejestruj się i opłać konsultację.

 • Teleporada

  Zaczekaj, aż lekarz zadzwoni do Ciebie o umówionej porze.

 • Zalecenia

  Otrzymasz diagnozę i dalsze zalecenia.

Laryngolog online

Dlaczego warto skorzystać z wizyty online?

Wiele chorób ma bardzo charakterystyczne objawy, więc nawet bez wizyty w gabinecie stacjonarnym specjalista będzie w stanie udzielić Ci porady i postawić diagnozę. Najważniejszy jest dobry wywiad i odpowiednie przygotowanie się do telekonsultacji.

Ta forma kontaktu z lekarzem jest także bardzo wygodna – nie musisz wychodzić z domu, szybka – teleporadę umówisz nawet w ciągu godziny i w porównaniu z wizytą w placówce stacjonarnej, często także tańsza.

Dlaczego warto skorzystać z wizyty online?

 • Bez kolejek i dojazdów

  Unikasz kolejek i dojazdów

 • Konsultacja nawet w ciągu godziny

  Konsultujesz się z lekarzem nawet w ciągu godziny

 • Bez skierowania

  Masz dostęp do specjalistów bez skierowań

 • Cena

  Cena e-wizyty już od 79 zł

Dowiedz się, co piszą nasi Klienci o wizytach online

Wszystko jest bardzo profesjonalne

"Szybko, sprawnie i miło! Łatwość płatności przez Blik i komfort kontaktu z pozytywnymi pracownikami. Gorąco polecam!"

M.

Bez uwag.

"Pani doktor była bardzo pomocna i kompetentna."

A.

Szybko otrzymałam e-receptę

"Po zgłoszeniu lekarz oddzwonił po 45 minutach, po przedstawieniu wyników dostałam e-receptę na antybiotyk SMSem. Bardzo wygodnie i profesjonalnie."

A.

Najczęściej zadawane pytania

Laryngolog zajmuje się chorobami, które dotyczą narządów znajdujących się w obrębie głowy i szyi. Możesz z nim omówić objawy, takie jak: przewlekły katar i ból gardła, ból ucha, ból głowy z zaburzeniami równowagi, niedosłuch czy powtarzające się krwawienia z nosa.

Jeśli lekarz uzna, że jest to konieczne, otrzymasz receptę lub jej przedłużenie oraz zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej.

W razie potrzeby laryngolog online może zlecić dodatkową diagnostykę w postaci badań laboratoryjnych, wymazu lub badań obrazowych, takich jak: USG, RTG, tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny.

Podczas konsultacji laryngologicznej online lekarz zapyta Cię o objawy i historię choroby, a następnie, jeśli będzie taka potrzeba, wystawi e-receptę lub zleci odpowiednie badania.

Zadbaj o to, żeby lekarz miał wszystkie informacje dotyczące Twojego stanu zdrowia. Przed wizytą u laryngologa online prześlij istotne wyniki badań i zdjęcia. Znajdź zaciszne miejsce, w którym masz dobry zasięg i możesz rozmawiać bez przeszkód.

Dowiedz się więcej o konsultacjach lekarskich

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

 • facebook logo
 • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.