account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Konsultacja lekarska online
- zapisz się na e-porady

Lekarz online 7 dni w tygodniu

Szybkie i wygodne konsultacje lekarskie online. Połącz się z lekarzem i uzyskaj e-receptę, e-zwolnienie lub skierowanie na badania

Umów telekonsultację
Home Doctor

Usługi medyczne realizowane są przez
Home Doctor (Doc4you sp. z o.o.)

Uśmiechnięty lekarz słucha pacjenta i udziela teleporady

już od

79

Zalety e-porady lekarskiej

 • Unikasz kolejek
  i dojazdów

  Konsultacja lekarska online to oszczędność czasu, zwłaszcza dla tych pacjentów, których grafik obowiązków jest mocno napięty. Możesz szybko skonsultować problem i uzyskać poradę, do kogo udać się z opisaną dolegliwością.

 • Konsultujesz się z lekarzem
  nawet w ciągu godziny

  E-porady lekarskie mogą odbyć się nie tylko tego samego dnia, ale również w czasie nie dłuższym niż godzina. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wybranym specjalistą i zadbać o swoje zdrowie.

 • Masz dostęp do specjalistów
  bez skierowań

  Możesz porozmawiać z lekarzem rodzinnym lub skorzystać z konsultacji ze specjalistą i szybko wyjaśnić niepokojące problemy. Po raz kolejny oszczędzasz czas, który w walce o zdrowie jest szczególnie cenny.

 • Cena wizyty już od 79 zł

  Koszt tradycyjnej wizyty w przychodni znacząco przekracza tę kwotę. Nie przepłacaj, a konsultację odbędziesz bez wychodzenia z domu.

Uśmiechnięci lekarze udzielają teleporady

Konsultacje online - jak to działa?

Konsultacja lekarska online stanowi prosty i szybki sposób na kontakt z lekarzem wybranej specjalizacji. Zastanawiasz się, co zyskasz?

 • Wiemy, że osoby, które regularnie przyjmują leki i chorują przewlekle, np. na depresję, nerwicę czy nadciśnienie tętnicze, potrzebują ich na bieżąco. Podobnej systematyczności wymaga antykoncepcja. Umówienie się na stacjonarną wizytę do lekarza prowadzącego leczenie w dogodnym dla nas terminie często nie jest możliwe. Konsultacja lekarska online rozwiązuje ten problem i daje możliwość wykupienia lekarstw dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz.

 • Zdarza się, że objawy grypy lub przeziębienia pojawiają się nagle i uniemożliwiają nam normalne funkcjonowanie. E-porady zostały stworzone po to, aby lekarz mógł wystawić zwolnienie również poprzez telemedycynę, a na podstawie objawów zalecić lub przepisać odpowiednie lekarstwa.

 • Interpretacja wyników badań jest kluczowa w procesie diagnostyki i leczenia. E-porady pozwalają szybko skontaktować się ze specjalistą, m.in.: endokrynologiem, ginekologiem, wenerologiem czy dermatologiem, omówić wyniki oraz opracować dalszy plan postępowania.

 • Nagły ból lub inna dolegliwość, która nie jest powiązana z konkretną przyczyną, mogą wzbudzić nasz niepokój. Z uporczywym problem nikt nie chce czekać w kolejkach. Dzięki teleporadzie opiszesz lekarzowi objawy i uzyskasz profesjonalną doraźną pomoc. Specjalista wskaże również dalszy kierunek działań i zleci badania, które powinieneś wykonać.

Jak się przygotować? Sprawdź tutaj.

Umów teleporadę

Uwaga: Jeżeli stan zdrowia chorego gwałtownie się pogorszył i występuje zagrożenie życia lub zdrowia (np. osoba jest nieprzytomna, nie oddycha, wystąpiła nagła reakcja alergiczna, występuje niekontrolowane krwawienie), dzwoń natychmiast pod numer 112.

Konsultacja lekarska online - nasi lekarze

Skorzystaj z szybkiej konsultacji online ponad 400 lekarzy 20 specjalizacji.

Internista
dorośli
od 79

E-porada w trzech krokach

 • Wybierz specjalizację
  i termin.

  W zależności od problemu zdrowotnego możesz wybrać dowolnego lekarza specjalistę, a także optymalną datę i godzinę teleporady.

 • Zarejestruj się
  i opłać konsultację.

  To zajmie zaledwie kilka minut. Podanie danych osobowych jest niezbędne w celu zidentyfikowania pacjenta. Zapewniamy, że każde połączenie jest szyfrowane, a Twoje dane bezpieczne.

 • Lekarz zadzwoni do Ciebie
  o umówionej porze.

  Kontakt ze specjalistą możliwy jest za pośrednictwem wybranego kanału komunikacji. Możesz zamówić standardową rozmowę telefoniczną lub spotkanie poprzez komunikator internetowy.

Umów telekonsultację

Ile kosztuje spotkanie z lekarzem online?

Lekarz ogólny, internista, pediatra

Konsultację uzyskasz w ciągu godziny

79 pon.-niedz.

Cena w święta: 79

Specjalista

Konsultację uzyskasz w ciągu godziny

99 pon.-niedz.

Cena w święta: 99

Lekarz ogólny, internista, pediatra

Konsultację uzyskasz w ciągu godziny

79 pon.-niedz.

Cena w święta: 79

Lekarz ogólny, internista, pediatra

Konsultację uzyskasz w ciągu godziny

99 pon.-niedz.

Cena w święta: 99

Zobacz co piszą nasi Klienci o teleporadach

Wszystko jest bardzo profesjonalne.

"Szybko sprawnie i miło! Przemiła i profesjonalna obsługa. Łatwość płatności przez Blik i komfort kontaktu z pozytywnymi pracownikami. Gorąco polecam!"

"Po zgłoszeniu lekarz oddzwonił po 45 minutach, po przedstawieniu wyników dostałam e-receptę na antybiotyk SMSem. Bardzo wygodnie i profesjonalnie."

"Profesjonalizm, dostępność i jakość Waszych usług jest jak do tej pory bez zarzutu."

"Bez uwag. Pani doktor była bardzo pomocna i kompetentna."

"Cudowna obsługa klienta, lekarz M. to świetny specjalista, lekarz o wysokim poziomie empatii i kultury osobistej."

"Niezwykle miła ze świetnym podejściem do dziecka Pani Doktor!"

"Brak uwag, jestem bardzo wdzięczny za profesjonalizm i ludzkie podejście lekarza."

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, kontaktowa, udzieliła nam pełnych informacji dotyczących leczenia syna. Bardzo dziękujemy."

"Jestem zadowolona z usługi lekarskiej. Fachowej porady i bardzo miłych lekarzy. Bardzo dziękuję."

"Bardzo profesjonalne, dokładne badanie, bardzo wyczerpujące odpowiedzi p doktora."

"Nie mam żadnych uwag, wszystko odbyło się bez problemów, a przede wszystkim telekonsultacja była bardzo szybko."

"Fantastyczny lekarz, który w bardzo jasny i przystępny sposób przekazał wszystkie informacje."

Najczęściej zadawane pytania

Telekonsultację może zakupić każda osoba posiadająca dostęp do portalu Welbi i posiadająca w nim indywidualne konto. W przypadku pacjentów nieletnich konto powinno zostać utworzone i zarządzane przez rodzica lub opiekuna.
Aby umówić się na telekonsultację lekarską online, możesz skorzystać z serwisu Welbi. W tym celu zostaniesz przekierowany do Portalu Pacjenta HomeDoctor, nowoczesnej platformy do wygodnego kontaktu z lekarzem w formie telekonsultacji. Po wyborze rodzaju konsultacji, preferowanej daty i godziny oraz podaniu niezbędnych danych i dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a lekarz skontaktuje się z Tobą w wybranym terminie.
Na telewizytę możesz umówić się codziennie, również w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy. Dostępność lekarzy różnych specjalizacji może być różna.
Teleporada jest płatna z góry za pomocą szybkiej i bezpiecznej płatności online. Możesz zapłacić za pomocą szybkiego przelewu internetowego DotPay. Akceptowana jest również płatność BLIK. Dokonanie płatności jest jednym z kroków zamówienia teleporady. Podczas jej dokonywania możesz zgłosić chęć otrzymania faktury VAT.
W ciągu 24 godzin od zakończenia konsultacji przysługuje Ci możliwość skontaktowania się z lekarzem za pomocą formularza online. Masz możliwość zadania jednego pytania.
Jeśli zajdą ku temu wskazania, lekarz zaproponuje wystawienie zwolnienia lekarskiego. Zwolnienie lekarskie będzie wystawione w formie elektronicznej i będzie widoczne dla pracodawcy w ciągu 24-72 godzin od momentu wystawienia.
Telewizyta to bardzo dobry sposób na otrzymanie recepty lub jej przedłużenie. Wystarczy zgłosić lekarzowi objawy lub poświadczyć przyjmowanie danego leku, np. za pomocą załączenia wcześniejszej dokumentacji medycznej. Jeśli lekarz nie będzie miał wątpliwości co do stanu Twojego zdrowia i będzie w stanie postawić jednoznaczną diagnozę, z pewnością zaproponuje stosowną receptę. Otrzymasz wówczas kod recepty na SMS, dzięki czemu może zrealizować ją w dowolnej aptece w kraju, podając przy tym swój numer PESEL.
Teleporadę możesz odbyć za pomocą telefonu. Lekarz zadzwoni do Ciebie w umówionym czasie.
Ponieważ telekonsultacja polega na szczegółowym wywiadzie medycznym przeprowadzanym przez lekarza, może zostać przeprowadzona w całości za pośrednictwem telefonu. Elektroniczna dokumentacja medyczna (recepty, zwolnienia) wystawiana jest przez lekarza w trakcie telekonsultacji w odpowiednim systemie, dzięki czemu zyskujesz dostęp do tych dokumentów bez konieczności posiadania ich w formie fizycznej.
Jeśli podczas telekonsultacji zostaje wystawiona elektroniczna dokumentacja, zostaniesz o tym poinformowany przez lekarza. Wszystkie dokumenty wystawione podczas teleporady można pobrać z poziomu Portalu Pacjenta – znajdują się w zakładce „Moje wizyty”. Ponadto, w przypadku e-recepty, otrzymasz SMSem 4-cyfrowy kod, na podstawie którego recepta jest możliwa do zrealizowania w wybranej przez pacjenta aptece, z podaniem numeru PESEL. Elektroniczne zwolnienie lekarskie widoczne jest dla pracodawcy w ciągu 24-72 godzin od momentu wystawienia.
Nie ma takiej możliwości. Przed rozpoczęciem teleporady możesz jednak załączyć w Portalu Pacjenta HomeDoctor w zakładce „Moje wizyty” posiadaną dokumentację medyczną lub zdjęcia obrazujące schorzenie, aby przybliżyć lekarzowi problem przed przystąpieniem do połączenia.
Potwierdzenie godziny zamówionej teleporady otrzymasz po jej zamówieniu. Następnie lekarz zadzwoni do Ciebie na podany w zgłoszeniu numer.
Aby zmienić termin lub odwołać telewizytę, zadzwoń na nr 22 688 79 90. Zmiany terminu lub odwołania telewizyty można dokonać nie później niż 30 minut przed wizytą.
Istnieje możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania teleporady. Aby tego dokonać, należy zgłosić chęć rezygnacji najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem połączenia z lekarzem. Wszelkie prośby o dokonanie zwrotu środków po upływie tego czasu nie będą respektowane (poza wyjątkowymi przypadkami, np. utrudnienia techniczne, niespodziewane odwołanie teleporady przez lekarza itp.). Środki zostaną automatycznie zwrócone na konto bankowe, z które dokonany został przelew.
Płatność za wizytę nie jest równoznaczna z obowiązkiem wystawienia recepty, skierowania lub zwolnienia. Dokumentacja medyczna wystawiana jest wtedy, gdy zachodzą ku temu wskazania – lekarz podejmie decyzję o zaproponowaniu Ci odpowiednich dokumentów na takiej samej zasadzie, jak podczas standardowej wizyty w gabinecie.
Aby umówić się do specjalisty w ramach portalu Welbi, nie jest wymagane skierowanie.

Dowiedz się więcej o teleporadach

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

 • facebook logo
 • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.