account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Pytania do specjalistów

O co możesz zapytać eksperta?

Staramy się w serwisie Welbi udzielać porad, dzięki którym możesz poprawić jakość życia i zachować zdrowie na dłużej. Jeśli jednak nie znalazłeś artykułu na interesujący Cię temat albo chcesz rozwiać wątpliwości, zadaj pytanie. Na pytania odpowiadają współpracujący z nami eksperci z różnych dziedzin związanych z szeroko pojętym zdrowiem:

  • lekarze,

  • farmaceuci,

  • dietetycy,

  • fizjoterapeuci.

Możesz zapytać np. o formy profilaktyki, leczenie chorób, urazów, o właściwości leków i ich łączenie z różnymi substancjami, możesz też poradzić się w sprawie żywienia, a także zasięgnąć opinii na temat aktywności fizycznej.

Konsultuj się z ekspertami online, ale nie rezygnuj z kontaktu z lekarzem!

Możesz zadać pytanie i uzyskać odpowiedź, ale pamiętaj, że opinia uzyskana w ten sposób nie powinna być podstawą do radykalnej zmiany sposobu działania, podjęcia leczenia czy jego zmiany. Eksperci udzielają odpowiedzi w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę z danej dziedziny. Pamiętaj jednak, że o Tobie wiedzą oni dokładnie tyle, ile napiszesz w zadanym pytaniu – a zatem mają ograniczone możliwości spojrzenia holistycznie na Twój problem. Masz wątpliwości? Odpowiedź na Twoje pytanie sugeruje kontakt ze specjalistą? Skorzystaj z telemedycyny i zadbaj o siebie w bezpieczny sposób. Lekarz, dietetyk czy inny ekspert w swojej dziedzinie, który będzie miał pełny obraz sytuacji, udzieli Ci rzetelnej porady. Pamiętaj, że nawet małe zmiany mogą przynieść duże efekty! Zadbaj o siebie już dziś!

Popularne tematy

Testy alergiczneMedytacjaKurzajkiPalenieŚwiądUSGKalendarz ciążyChoroby bakteryjneAlergie środowiskoweAlergie pokarmoweSkierowania

Popularne pytania

Jak obniżyć poziom kwasu moczowego we krwi

Lekarz rodzinny skierował mnie na podstawowe badania krwi w związku z dolegliwościami bólowymi stawów. W badaniach wykazano podwyższone wartości kwasu moczowego. Czy koniecznie będę musiał brać leki? Czy jest możliwość naturalnego obniżenia poziomu kwasu moczowego we krwi?

lek. Agnieszka Widera22.09.2021

Wszystkie pytania

Sortuj:
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

  • facebook logo
  • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.