account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

O Welbi


Chcemy Ci pomóc zadbać o to, co dla Ciebie najważniejsze – o Twoje zdrowie. Dlatego naszym hasłem przewodnim jest „Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich”. Na Welbi znajdziesz artykuły o zdrowym stylu życia napisane przez ekspertów, skorzystasz z e-wizyt u lekarzy specjalistów, a także otrzymasz ofertę prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Dowiedz się więcej o Welbi

Krok po kroku w kierunku zdrowia z Welbi

 • prywatna-opieka-medyczna

  Prywatna opieka medyczna

  Szukasz prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, które da Ci dostęp do nowoczesnych placówek medycznych i skróci czas oczekiwania na wizytę u lekarza? U nas otrzymasz ofertę zakupu jednego spośród 3 pakietów medycznych od TU Zdrowie.

 • E-wizyty-lekarskie

  E-wizyty lekarskie

  Jeśli potrzebujesz szybkiej porady lekarza, skorzystaj z e-wizyt na Welbi. Czeka na Ciebie ponad 400 lekarzy 20 różnych specjalizacji, a żeby umówić teleporadę nie potrzebujesz skierowania.

 • artykulow

  Baza 2500 artykułów o zdrowiu

  Odpowiadamy na pytania o zdrowy styl życia. Każdy nasz artykuł jest zgodny z aktualną wiedzą medyczną, wiele z nich zweryfikowali dodatkowo także eksperci z różnych dziedzin.

 • narzędzia

  Przydatne narzędzia

  Ile spać, aby się wyspać? Jakie jest Twoje BMI i zapotrzebowanie kaloryczne? Jeśli zastanawiasz się nad odpowiedziami, skorzystaj z naszych kalkulatorów i sekcji z darmowymi e-bookami.

Nasza misja


Naszą misją jest pomóc Ci chronić zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Dlatego rozwijamy Welbi we wszystkich kierunkach, które Ci to umożliwią.

Wiedza, to klucz do dbania o zdrowie. Nasze artykuły tworzymy z ekspertami z różnych dziedzin, a każdy oparty jest na źródłach. Dokładamy starań, aby odpowiadały na wszystkie Twoje pytania w zrozumiały sposób.

Doraźna pomoc w razie problemów ze zdrowiem. Wiemy, że kolejki do lekarzy bywają długie, a przecież nie każdy problem zdrowotny może czekać. Dlatego na Welbi szybko (nawet w ciągu godziny) umówisz e-wizytę i skorzystasz z porady lekarza.

Kompleksowa opieka medyczna. Współpracujemy z TU Zdrowie, aby zapewnić Ci możliwość ubezpieczenia Twojego zdrowia prywatnie. Z myślą o różnych potrzebach zdrowotnych naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę 3 pakietów medycznych.

Na Welbi znajdziesz także inne narzędzia, które pomogą Ci w dbaniu o zdrowie. Dołącz do nas i odwiedzaj nas częściej.

Welbi - nasza misja

Welbi powstaje we współpracy z:

Home DoctorNationale NederlandenTU ZdrowieDowiedz się więcej

Nasza wizja


Nasza wizja to centralny punkt Welbi – skupia się na ciągłym poszukiwaniu i wprowadzaniu takich produktów i usług, które pomogą Ci chronić Twoje zdrowie. Zaczęliśmy od portalu i oferty telemedycyny, a już po roku wprowadziliśmy takie narzędzia jak kalkulatory i sekcję z e-bookami. Pod koniec 2023 roku wzbogaciliśmy ofertę Welbi o prywatne ubezpieczenie zdrowotne od TU Zdrowie. A to nie jest nasza ostatni innowacja. Cały czas szukamy nowych rozwiązań, publikujemy nowe artykuły, nawiązujemy nowe współprace partnerskie – wszystko to z myślą o tym, aby być pierwszym w Polsce portalem, który w kompleksowy sposób pomoże Ci dbać i zabezpieczyć zdrowie.

Welbi - nasza wizja

Nasz zespół


Jesteśmy międzynarodowym zespołem ekspertów i tworzymy Welbi od pomysłu, przez każdą linijkę kodu, po współprace partnerskie. Chociaż nasz zespół nie jest duży, wierzymy, że realizacja misji i wizji Welbi może mieć duży impakt. Nie zajmujemy się tematyką zdrowotną z przypadku - każdy z nas ma duże doświadczenie we wprowadzaniu na rynek produktów chroniących zdrowie.

Zespół Welbi

Narzędzia, które pomogą Ci zadbać o zdrowie

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

 • facebook logo
 • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.