account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

S62 - Złamanie na poziomie nadgarstka i ręki

  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z

Kod jednostki chorobowejS62

Złamanie na poziomie nadgarstka i ręki

  • (0) - zamknięte

  • (1) - otwarte

  • (S62.0) - Złamanie kości łódeczkowatej

  • (S62.1) - Złamanie innej (innych) kości nadgarstka

    Kość główkowata Kość haczykowata Kość księżycowata Kość grochowata Kość czworoboczna większa Kość czworoboczna mniejsza Kość trójgraniasta

  • (S62.2) - Złamanie 1. kości śródręcza

    Złamanie Bennetta

  • (S62.3) - Złamanie innej kości śródręcza

  • (S62.4) - Liczne złamania kości śródręcza

  • (S62.5) - Złamanie kciuka

  • (S62.6) - Złamanie innego palca

  • (S62.7) - Liczne złamania palców

  • (S62.8) - Złamanie innych i nieokreślonych części nadgarstka i ręki

Popularne

opuchniety-staw-palca-u-reki-jakie-sa-przyczyny
Zdrowie
1 min.
Opuchnięty staw palca u ręki - jakie są przyczyny?
Agata Oleszkiewicz29.10.2021

Dowiedz się więcej na temat zdrowia i chorób

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

  • facebook logo
  • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.