account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Urolog online – umów się na konsultację!

W przypadku niepokojących objawów, takich jak nadmierne parcie na pęcherz, warto szybko skonsultować się z lekarzem. Nie czekaj w kolejkach i umów się na konsultację urologiczną online. To doskonały sposób, aby szybko otrzymać fachową poradę, e-receptę, skierowanie na badania lub e-zwolnienie lekarskie (potocznie L4), jeśli będzie taka potrzeba. Sprawdź, jak wygląda wizyta online u urologa i jak się do niej przygotować.

Umów się na teleporadę
Teleporada u urologa
już od99 zł
Teleporada u urologa online

Wybierz termin i umów e-wizytę

Jeśli wystąpiły u Ciebie objawy, które mogą świadczyć o chorobach układu moczowego (jeśli jesteś kobietą) lub moczowo-płciowego (gdy jesteś mężczyzną) – umów się na wizytę do urologa. Nie chcesz czekać w kolejce do specjalisty? Umów się na konsultację urologiczną online, a jeśli zależy Ci, aby teleporada ze specjalistą odbyła się w przyspieszonym trybie, zaznacz odpowiednie pole, a urolog zadzwoni do Ciebie nawet w ciągu godziny.

Umów teleporadę
Urolog online

W czym może pomóc Ci urolog online? Konsultacje z możliwością uzyskania e-recepty i e-zwolnienia

Urolog to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem chorób układu moczowego u kobiet oraz moczowo-płciowego u mężczyzn. W praktyce oznacza to, że lekarz ten zajmuje się zarówno nieprawidłowościami związanymi z oddawaniem moczu, jak i dolegliwościami męskich narządów płciowych. Do specjalisty możesz zgłosić się również z dzieckiem – urolog dziecięcy zajmuje się leczeniem specyficznych chorób i dysfunkcji układu moczowo-płciowego najmłodszych.

Warto zgłosić się do urologa online jeśli mierzysz się z:

 • bólem lub pieczeniem podczas oddawania moczu;

 • zapaleniem układu moczowego;

 • nietrzymaniem moczu;

 • krwiomoczem;

 • chorobami prostaty.

Urolog online może zlecić szczegółowe badania, postawić wstępną diagnozę i ustalić leczenie. Osoby, które zmagają się z poważnymi chorobami, takimi jak nowotwór prostaty, powinny być pod stałą opieką lekarza prowadzącego cały proces leczenia.

Podczas konsultacji z urologiem online możesz uzyskać e-receptę, e-skierowanie na dalsze badania diagnostyczne lub e-zwolnienie lekarskie, jeśli dolegliwości ze strony układu moczowego czy moczowo-płciowego utrudniają Ci wykonywanie pracy zawodowej.

Wizyta online u urologa – jak to działa?

Chcesz skorzystać z konsultacji urologicznej online? To bardzo proste. Najpierw wybierz preferowaną datę i godzinę. Następnie załóż konto w serwisie Welbi.pl i zarejestruj swoją wizytę. Po umówieniu się na telekonsultację do jednego z naszych urologów, przygotuj wcześniej wszystkie dokumenty, które chcesz mu przedstawić – wyniki badań lub dokumentację ze szpitala (jeśli taką posiadasz).

Do e-wizyty warto także przygotować i zapisać:

 • numer PESEL – będzie on konieczny w razie potrzeby wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia

 • listę leków, które przyjmujesz na stałe wraz z dawkowaniem

 • datę wystąpienia pierwszych objawów (może być również przybliżona)

 • objawy towarzyszące, np. osłabienie organizmu, pieczenie przy oddawaniu moczu, wysypka w okolicach narządów intymnych

 • okoliczności ewentualnego nasilania się lub ustępowania objawów, np. czy problemy pojawiają się rano czy wieczorem, ból jest ostry, a może przewlekły

 • przypomnij sobie, czy wśród Twoich najbliższych zdarzały się podobne problemy lub występują choroby przewlekłe, które powodują problemy urologiczne, np. ktoś w Twojej rodzinie ma problemy z prostatą, kamicę

W trakcie rozmowy telefonicznej szczegółowo opisz wszelkie niepokojące objawy. Na ich podstawie lekarz urolog wystawi e-receptę, e-zwolnienie lub e-skierowanie na badania. Dokumenty będą dostępne w Portalu Pacjenta tuż po zakończeniu wizyty w zakładce „Moje wizyty”, a zwolnienie lekarskie dotrze do Twojego pracodawcy w ciągu 24–72 godzin.

Urolog online
 • Godzina teleporada

  Wybierz termin i godzinę, które Ci odpowiadają.

 • Opłać telekonsultację

  Zarejestruj się i opłać konsultację.

 • Teleporada

  Zaczekaj, aż lekarz zadzwoni do Ciebie o umówionej porze.

 • Zalecenia

  Otrzymasz diagnozę i dalsze zalecenia.

Urolog online

Dlaczego warto skorzystać z wizyty online?

Konsultacja urologiczna online może odbyć się nawet w ciągu godziny od momentu rezerwacji. Dzięki temu szybciej uzyskasz opinię specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku podejrzenia poważnych chorób konieczne będą szczegółowe badania – podczas telekonsultacji z urologiem bez problemu otrzymasz e-skierowanie.

Konsultacja urologiczna online nie wymaga skierowania. Nie musisz więc czekać w kolejce do internisty lub lekarza rodzinnego, ale możesz od razu skontaktować się ze specjalistą. Co ważne, urolog online jest dostępny przez cały tydzień. Na fachową poradę możesz liczyć także w weekendy i święta.

Zalety telemedycyny

 • Bez kolejek i dojazdów

  Unikasz kolejek i dojazdów

 • Konsultacja nawet w ciągu godziny

  Konsultujesz się z lekarzem nawet w ciągu godziny

 • Bez skierowania

  Masz dostęp do specjalistów bez skierowań

 • Cena

  Cena e-wizyty już od 79 zł

Dowiedz się, co piszą nasi Klienci o wizytach online

Polecam e-wizyty

"Profesjonalizm, dostępność i jakość Waszych usług jest jak do tej pory bez zarzutu."

P.

Cudowna obsługa klienta

"Lekarz M. to świetny specjalista, lekarz o wysokim poziomie empatii i kultury osobistej."

M.K.

Wszystko jest bardzo profesjonalne

"Szybko, sprawnie i miło! Łatwość płatności przez Blik i komfort kontaktu z pozytywnymi pracownikami. Gorąco polecam!"

M.

Najczęściej zadawane pytania

Urolog online dzwoni do Ciebie o wyznaczonej godzinie na podany w formularzu rejestracyjnym numer telefonu. Podczas wizyty lekarz przeprowadzi wywiad na temat aktualnego stanu zdrowia, niepokojących objawów, wyników ostatnich badań, przebiegu dotychczasowego leczenia oraz przyjmowanych leków. Otrzymasz poradę dotyczącą dalszego leczenia i – jeśli będzie taka konieczność – skierowanie na dodatkowe badania lub e-zwolnienie lekarskie.

Z urologiem online możesz skonsultować wyniki ogólnych i szczegółowych badań krwi i moczu, a także prześwietlenia oraz USG jamy brzusznej.

Podczas wizyty online urolog może wystawić e-receptę. Tuż po konsultacji otrzymasz SMS z 4-cyfrowym kodem, który wraz z numerem PESEL przedstawisz w aptece. Jeśli dolegliwości ze strony układu moczowego znacznie utrudniają Ci wykonywanie obowiązków zawodowych, urolog może wystawić e-zwolnienie lekarskie.

Dziecko może skorzystać z konsultacji z urologiem dziecięcym. Jest to odrębna specjalizacja, w ramach której lekarze diagnozują i leczą nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu moczowo-płciowego u najmłodszych. Jeśli chcesz skonsultować problemy urologiczne u dziecka, zamów teleporadę urologa dziecięcego.

Konsultację urologiczną online opłacisz z góry za pomocą bezpiecznej transakcji. Możesz dokonać szybkiego przelewu internetowego DotPay lub zapłacić BLIKIEM.

Cena e-wizyty u urologa online, którą możesz umówić na Welbi.pl zaczyna się od 99 złotych.

Przed wizytą u urologa online zanotuj wszystkie pytania, jakie chcesz zadać lekarzowi. Pamiętaj, aby jak najbardziej szczegółowo opisać niepokojące objawy, poinformować lekarza o lekach przyjmowanych na stałe i przedstawić wyniki badań wykonanych w ostatnim czasie. Warto mieć pod ręką NIP pracodawcy, który jest niezbędny do wystawiania e-zwolnienia lekarskiego. W razie konieczności zbadania prostaty per rectum (tj. przez odbyt) trzeba umówić się na wizytę stacjonarną.

Dowiedz się więcej o konsultacjach lekarskich

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Pakiety medyczne
Konsultacja lekarska online
Alergolog onlineChirurg onlineDermatolog onlineDiabetolog onlineEndokrynolog onlineGastrolog online
arrow-link
Zobacz więcej

Kim jesteśmy

Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

 • facebook logo
 • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.