account-icon
Obliczanie ubezpieczenia
Umów teleporadę
Welbi

Ginekolog online – umów się na konsultację!

Potrzebujesz porady lekarskiej lub e-recepty, a nie masz czasu na czekanie w kolejce do gabinetu ginekologicznego? Umów się na e-wizytę z jednym z naszych specjalistów, a w krótkim czasie otrzymasz profesjonalną pomoc.

Umów się na teleporadę
Ginekolog online
już od99 zł
E-wizyta u ginekologa

Wybierz termin i umów e-wizytę u ginekologa

Praca i codzienne obowiązki nie pozwalają Ci na wizytę w gabinecie ginekologicznym? A może mierzysz się z niepokojącymi dolegliwościami, które pojawiły się nagle i utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie? Wybierz dowolny termin oraz godzinę i umów się na telekonsultację ginekologiczną.

Umów teleporadę
Ginekolog online

W czym może pomóc ginekolog online? Konsultacje z możliwością uzyskania e-recepty i e-zwolnienia

Ginekologia jest dziedziną medycyny zajmującą się profilaktyką i leczeniem zaburzeń dotyczących żeńskiego układu rozrodczego. Ginekolog opiekuje się pacjentkami od najmłodszych lat przez dojrzewanie płciowe i wiek dojrzały aż po okres pomenopauzalny. Szczególnymi elementami ginekologii są opieka nad kobietą ciężarną i leczenie niepłodności.

W czym może pomóc ginekolog online? Skorzystaj z telekonsultacji, jeśli chcesz uzyskać poradę w przypadku:

 • nieregularnych miesiączek,

 • nieprawidłowego krwawienia w trakcie miesiączki lub między krwawieniami,

 • bólu podczas stosunków seksualnych,

 • infekcji pochwy,

 • bólu piersi,

 • chęci uzyskania informacji na temat metod zapobiegania ciąży.

W trakcie wizyty online nasi specjaliści udzielą Ci profesjonalnej porady, obejmującej w razie obecności wskazań wystawienie skierowania, e-zwolnienia lub e-recepty, w tym na leki antykoncepcyjne i postkoitalne (tabletkę „dzień po”).

Wizyta online u ginekologa – jak to działa?

Po zarejestrowaniu wizyty do jednego z naszych specjalistów ginekologii upewnij się, iż masz pod ręką wszystkie dokumenty, które chcesz mu przedstawić – wyniki badań, dokumentację ze szpitala, kartę ciąży. Przeprowadzenie dokładnego wywiadu umożliwi lekarzowi indywidualne podejście do Twojego problemu oraz podjęcie decyzji co do najlepszego sposobu leczenia.

Do e-wizyty warto przygotować:

 • kalendarz menstruacji, szczególnie w przypadku zaburzeń miesiączkowania lub trudności z zajściem w ciążę,

 • kartę ciąży, wyniki badań prenatalnych oraz karty informacyjne z poprzednich ciąż i porodów, jeśli spodziewasz się dziecka,

 • wyniki badań dodatkowych z krwi, badania cytologicznego, USG piersi lub mammografii,

 • opisy badań obrazowych (USG, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego jamy brzusznej i miednicy),

 • wszelkie inne dokumenty, jeśli uważasz, iż są istotne w procesie leczenia,

 • numer PESEL – konieczny do wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia.

Ginekolog online
 • Godzina teleporada

  Wybierz termin i godzinę, które Ci odpowiadają.

 • Opłać telekonsultację

  Zarejestruj się i opłać konsultację.

 • Teleporada

  Zaczekaj, aż lekarz zadzwoni do Ciebie o umówionej porze.

 • Zalecenia

  Otrzymasz diagnozę i dalsze zalecenia.

Ginekolg online

Dlaczego warto skorzystać z wizyty online?

Konsultacja online umożliwi Ci skorzystanie z profesjonalnej porady w szybki i prosty sposób. Podczas telekonsultacji możesz porozmawiać ze specjalistą o swoich obawach czy wątpliwościach dotyczących Twojego zdrowia. A gdy potrzebujesz pomocy jak najszybciej, np. mierzysz się z dokuczliwymi objawami infekcji intymnej lub potrzebujesz antykoncepcji postkoitalnej, czyli tzw. tabletki dzień po, wizyta online umożliwi Ci skontaktowanie się z ginekologiem w krótkim czasie i bez wychodzenia z domu.

Ponadto jest to dobry wybór w leczeniu chorób przewlekłych. Z łatwością odnowisz receptę na przyjmowane regularnie leki (należy jednak pamiętać, że lekarz może wymagać odpowiednich dokumentów potwierdzających chorobę lub fakt stałego przyjmowania leków).

Zalety telemedycyny

 • Bez kolejek i dojazdów

  Unikasz kolejek i dojazdów

 • Konsultacja nawet w ciągu godziny

  Konsultujesz się z lekarzem nawet w ciągu godziny

 • Bez skierowania

  Masz dostęp do specjalistów bez skierowań

 • Cena

  Cena e-wizyty już od 79 zł

Co piszą nasi klienci o wizytach online?

Bez uwag.

"Pani doktor była bardzo pomocna i kompetentna."

A.

Wszystko jest bardzo profesjonalne

"Szybko, sprawnie i miło! Łatwość płatności przez Blik i komfort kontaktu z pozytywnymi pracownikami. Gorąco polecam!"

M.

Cudowna obsługa klienta

"Lekarz M. to świetny specjalista, lekarz o wysokim poziomie empatii i kultury osobistej."

M.K.

Najczęściej zadawane pytania

W trakcie e-konsultacji specjalista odpowie na Twoje pytania dotyczące profilaktyki i schorzeń żeńskiego układu płciowego. Rozwieje wątpliwości co do przyczyny Twoich dolegliwości, a w razie potrzeby skieruje Cię na potrzebne badania lub zaprosi na wizytę stacjonarną. W przypadku kobiet spodziewających się dziecka nasi ginekolodzy nie będą w stanie ocenić dobrostanu płodu, pomogą jednak w interpretacji wyników badań i doradzą, jak radzić sobie z dolegliwościami ciążowymi.

W ramach konsultacji online lekarz może zadecydować o konieczności wprowadzenia lub kontynuacji leczenia farmakologicznego, a także orzec o czasowej niezdolności do pracy. W takim wypadku ginekolog ma możliwość wypisania e-recepty lub e-zwolnienia. O ile wizyta online celem przedłużenia recepty na leki stosowane przewlekle, np. tabletki antykoncepcyjne, wymaga zwykle tylko kilku minut, o tyle decyzja o zastosowaniu nowego leku lub określenia zdolności do pracy może zapaść po dłuższej konsultacji i przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z pacjentką.

W trakcie porady ginekolog po stwierdzeniu odpowiednich wskazań może wypisać e-receptę na tzw. tabletkę dzień po. Pamiętaj jednak, iż antykoncepcja postkoitalna powinna zostać zastosowana do 72 h od stosunku seksualnego, dlatego w razie potrzeby nie zwlekaj z umówieniem się na e-wizytę.

Skorzystaj z formularza, żeby umówić się na konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz wybrać również weekendy i święta, a pokażemy Ci najbliższe dostępne terminy, w których możesz skonsultować się z ginekologiem.

Zdjęcia, wyniki badań i wszystkie inne potrzebne dokumenty możesz załączyć w swoim Portalu Pacjenta przed umówioną telewizytą. W razie konieczności możesz też dosłać dokumenty do 24 godzin po odbyciu wizyty. Twoje dokumenty pozostają do wglądu jedynie specjalisty udzielającego porady i są przechowywane całkowicie bezpiecznie.

Lekarz zadzwoni do Ciebie o wcześniej umówionej porze. Czas trwania wizyty online jest ściśle związany z potrzebami pacjentki – może trwać od kilkudo kilkunastu minut.

Konsultację ginekologiczną opłacisz w szybki i wygodny sposób przelewem internetowym, kartą płatniczą lub blikiem.

Przed rozpoczęciem wizyty online upewnij się, że masz przy sobie swój numer PESEL (potrzebny w przypadku konieczności wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia) oraz dokumentację medyczną, którą chcesz przedstawić specjaliście podczas konsultacji. Jeśli przyjmujesz leki, zapisz ich nazwy, dawki oraz sposób przyjmowania – może okazać się to potrzebne podczas teleporady. W przypadku wystawienia e-recepty na wizycie online jej kod dostępu otrzymasz poprzez wiadomość SMS.

Dowiedz się więcej o konsultacjach lekarskich

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  Pakiety medyczne

  Kim jesteśmy

  Artykuły o zdrowiu

ul. Topiel 12, 00-342, Warszawa
Redakcja WelbiSara Łątkowska - redaktor naczelnyredakcja@welbi.pl

© 2024 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Regulamin serwisuPolityka prywatnościPolityka cookies

Social media

 • facebook logo
 • instagram logo

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.