Статті для українців які можуть допомогти

Побачити більше

безкоштовні лікарі для України

Звернутися до лікарів

11 miesięcy temu

Posiłki na parze bez parowaru

Jak gotować na parze bez parowaru? Czy jest na to jakiś sposób?

Odpowiedź

Odpowiedź

Niewątpliwie parowar jest wygodnym sprzętem, który pozwala przygotować dania na parze. Wymaga on jednak pewnej inwestycji finansowej, a także zabiera przestrzeń kuchenną, co może stanowić problem zwłaszcza w mniejszym mieszkaniu. Da się jednak gotować na parze bez parowaru, wyłącznie z użyciem podstawowych sprzętów kuchennych. Wystarczy garnek, durszlak i pokrywka (choć nie zawsze da się ją wykorzystać). W garnku zagotuj wodę, w durszlaku natomiast umieść produkty (warzywa, rybę, etc.) Przykrycie całości pokrywką przyspieszy gotowanie. Inne rozwiązanie to zakup specjalnej wkładki do gotowania na parze w postaci sita z wygodnym płaskim dnem.

Na pytanie odpowiada: Agnieszka Falborska

Masz podobny problem?

Umów się na konsultację

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej. W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.

Telekonsultacja z lekarzem
już w ciągu godziny!
Umów się

Uzyskaj odpowiedź
dzięki konsultacji
online

  • specjalistyczna porada
  • przedłużenie recepty
  • skierowanie na badania
Umów się

Uzyskaj odpowiedź
dzięki konsultacji
online

  • specjalistyczna porada
  • przedłużenie recepty
  • skierowanie na badania
Umów się

© 2021 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.