Darmowe e-booki o zdrowiu od Welbi
  • Poradniki
  • Plany żywieniowe (diety)
  • Kompendia wiedzy
Sprawdź za darmo

Zaloguj się

Umów teleporadę

Zdrowe paznokcie

Zdrowe paznokcie – poznaj podstawy

Teksty z tej kategorii pomogą ci uzyskać zdrowe paznokcie. Okazuje się, że zwykle nie potrzeba do tego drogich odżywek czy utwardzaczy. Kilka prostych zasad i reguł może pomóc Ci na zawsze odstawić hybrydowe lub żelowe wzmocnienia.

Zdrowie paznokci zależy nie tylko od tego, jak dbasz o nie bezpośrednio, lecz także od Twojego stylu życia. Ogromny wpływ na nie ma między innymi sposób żywienia. Niedobory niektórych składników odżywczych są widoczne w pierwszej kolejności właśnie na płytce paznokcia.

Zdrowe paznokcie – jak można je uzyskać?

Czytając artykuły z kategorii dotyczącej zdrowych paznokci, poznasz przede wszystkim sposoby radzenia sobie z problemami, które ich dotyczą. Wielu z nich możesz się bardzo szybko pozbyć, wprowadzając do swojego życia drobne zmiany. Niektóre z nich dotyczą stylu żywienia, w innych z kolei mowa przede wszystkim o dodatkowej suplementacji. Niezależnie od tego, czy Twoim problemem są kruche, łamliwe czy przebarwione paznokcie, tu znajdziesz rozwiązanie.

Poznając zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne sposoby pielęgnacji, nie tylko wzmocnisz paznokcie, ale również sprawisz, że całe dłonie będą wyglądać korzystniej. Być może nawet uda Ci się odkryć pewne deficyty, które wpływają nie tylko na wygląd Twoich paznokci, ale również powodują niewidzialne objawy w całym organizmie.

Najnowsze

zdrowe-paznokcie-pielegnacja-domowe-sposoby
Zdrowie
1 min.
Co zrobić, żeby mieć zdrowe paznokcie? Poznaj domowe sposoby na ich wzmocnienie
Ewa Żuchowska14.05.2021
Ad

Polecane

Zielona bakteria na paznokciu
Zdrowie
1 min.
Zielona bakteria na paznokciu - leczenie domowe
31.10.2021
grzybica-paznokci-jakie-sa-domowe-sposoby
Zdrowie
2 min.
Grzybica paznokci - jakie są domowe sposoby?
31.10.2021
uczulenie-na-hybryde-jak-wyglada-jak-sie-go-pozbyc
Zdrowie
2 min.
Uczulenie na hybrydę - jak wygląda? Jak się go pozbyć?
29.10.2021
ocet-na-grzybice-paznokci-domowe-sposoby
Zdrowie
1 min.
Ocet na grzybicę paznokci - domowe sposoby
24.01.2022
  • Kontakt
  • Regulamin serwisu
  • Polityka prywatności

© 2023 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.