Darmowe e-booki o zdrowiu od Welbi
  • Poradniki
  • Plany żywieniowe (diety)
  • Kompendia wiedzy
Sprawdź za darmo

Zaloguj się

Umów teleporadę

Choroby skóry

Choroby skóry – co warto o nich wiedzieć?

Artykuły zamieszczone w naszym serwisie omawiają najczęściej występujące choroby skóry. Dzięki nim będziesz mógł dokonać wstępnych oględzin swoich zmian i na podstawie objawów zweryfikować, czy skóra wymaga specjalistycznej konsultacji.

Przeglądając artykuły z kategorii dotyczącej chorób skóry, dowiesz się więcej o takich schorzeniach, jak łuszczyca, rumień czy czerniak. Będziesz umiał rozróżnić, które z nich mają przebieg nagły, a które – przewlekły. Dowiesz się, czy są zaraźliwe.

Warto wiedzieć, które objawy skórne wymagają natychmiastowego działania, a które najprawdopodobniej mogą dłużej poczekać na diagnozę. Wiele przypadłości zwalczysz domowymi i naturalnymi sposobami.

Choroby skóry – o czym jeszcze piszemy w tej kategorii?

Omawiana kategoria dostarczy Ci informacji o tym, które choroby niezwiązane bezpośrednio ze skórą mogą dawać objawy skórne. Mowa między innymi o cukrzycy czy chorobach jelit.

Autorzy tekstów wyjaśniają, jaką profilaktykę możesz zastosować, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób skóry. Dzięki znajomości pewnych prostych zasad będziesz mógł lepiej zadbać o siebie i swoją rodzinę.

Najnowsze

rogowacenie-sloneczne-charakterystyka-zalecenia
Zdrowie
1 min.
Rogowacenie słoneczne – co to za choroba? Przyczyny powstania i sposoby postępowania
Olga Dąbska29.09.2023

Polecane

pot-o-zapachu-cebuli-co-to-znaczy-przyczyny
Zdrowie
1 min.
Pot o zapachu cebuli - co to znaczy? Przyczyny
24.01.2022
pryszcze-na-glowie-jakie-sa-przyczyny-jak-leczyc
Zdrowie
2 min.
Pryszcze na głowie - jakie są przyczyny? Jak leczyć?
24.01.2022
pryszcz-podskorny-sprawdzone-domowe-sposoby
Zdrowie
2 min.
Pryszcz podskórny - sprawdzone domowe sposoby
24.01.2022
nadmierna-potliwosc-glowy-jakie-sa-przyczyny
Zdrowie
1 min.
Nadmierna potliwość głowy - jakie są przyczyny?
24.01.2022
  • Kontakt
  • Regulamin serwisu
  • Polityka prywatności

© 2023 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.