Darmowe e-booki o zdrowiu od Welbi
  • Poradniki
  • Plany żywieniowe (diety)
  • Kompendia wiedzy
Sprawdź za darmo

Zaloguj się

Umów teleporadę

Zdrowe zęby

Zdrowe zęby – korzyści dla Ciebie

Poznając tematy z kategorii dotyczącej zdrowych zębów, dowiesz się, jak zadbać o swój uśmiech. Zepsute uzębienie może negatywnie wpływać na zdrowie i kondycję całego organizmu. Warto zwrócić uwagę na to, w jakim jest ono stanie.

Zdrowe zęby – czego ciekawego możesz się dowiedzieć?

Teksty z tej kategorii uświadomią Ci, jak ważne jest dbanie o jamę ustną. Dowiesz się, jak odpowiednio myć zęby. Z pewnością nie wystarczy samo szczotkowanie… Wszystkie sposoby na uzyskanie pięknego i zdrowego uśmiechu zostały opisane tak, abyś mógł je przetestować w swoim domu.

Przeglądając artykuły dotyczące zdrowych zębów, poznasz choroby przyzębia, na które cierpią tysiące Polaków. Mowa między innymi o bruksizmie, który często bywa diagnozowany zbyt późno.

Dodatkowo dowiesz, co robić w przypadku bólu zęba, jak długo goi się rana po wyrwaniu. Wizyta dentystyczna nierzadko wiąże się z wielkimi emocjami, przez które zapominamy zapytać o kluczowe kwestie. Nasze artykuły dostarczą Ci w tej sytuacji wielu podpowiedzi.

Dzięki treściom przedstawionym w opisywanej kategorii będziesz mógł zadbać o zęby swoich dzieci. Najmłodsi często nie wiedzą, jak powinni pielęgnować jamę ustną, a to bardzo ważne, aby w tym wieku zęby były silne.

Najnowsze

domowe-sposoby-na-afty-jak-leczyc-te-zmiany
Zdrowie
1 min.
Jak się pozbyć aft? Domowe sposoby
Marta Skrzypek31.05.2022
Ad

Polecane

zab-madrosci-kiedy-i-jak-dlugo-rosnie
Zdrowie
1 min.
Ząb mądrości – czy trzeba go usuwać? Objawy i powikłania
19.05.2021
  • Kontakt
  • Regulamin serwisu
  • Polityka prywatności

© 2023 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.