Umów teleporadę

Brzuch

Płaski brzuch to marzenie wielu osób. Warto jednak pamiętać o tym, że aby uzyskać oczekiwany efekt, konieczne jest systematyczne wykonywanie określonych ćwiczeń, a także pilnowanie zdrowej i lekkiej diety. Niestety wiele uzależnione jest również od czynników genetycznych. Dowiedz się, jak można uzyskać płaski brzuch oraz wrócić do kondycji sprzed ciąży.

Aktywność fizyczna i odpowiednia dieta

Osoby, które mogą pochwalić się płaskim brzuchem, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że taki stan wymaga dyscypliny, w tym przede wszystkim stosowania lekkiej diety oraz systematycznych treningów fizycznych. Podpowiadamy, jakie ćwiczenia na mięśnie brzucha są najlepsze i najefektywniejsze. Dowiesz się, jak prawidłowo robić brzuszki, aby wysmuklić niechciane boczki i wzmocnić mięśnie proste i skośne, a także jak dbać o brzuch po ciąży i szybko wrócić do swojej dawnej sylwetki.

Ćwiczenia na mięśnie brzucha

Ćwiczenia rzeźbiące brzuch muszą być wykonywane nie tylko systematycznie, ale także dokładnie. Poszukaj takiej formy ruchu, która odpowiada Ci najbardziej i nie znudzi się po tygodniu. Kochasz taniec? Pomyśl o lekcjach tańca brzucha, które nie tylko zadbają o dobrą kondycję mięśni, ale i pozwolą na relaks po długim dniu pracy. Wolisz tradycyjne metody? Naucz się poprawnie wykonywać brzuszki. Zacznij od kilku powtórzeń i z czasem zwiększ ich liczbę. Już po kilku tygodniach zobaczysz dużą różnicę.

Najnowsze

kiedy-moze-pojawic-sie-przepuklina-pooperacyjna
Zdrowie
1 min.
Przepuklina pooperacyjna – groźne powikłanie
Karolina Baracz03.07.2023

Polecane

miesnie-brzucha-jakie-pelnia-funkcje-jak-wzmocnic
Fitness
1 min.
Mięśnie brzucha – funkcje, ćwiczenia na wzmocnienie
19.05.2021
brzuch-piwny-jak-sie-go-pozbyc-jakie-cwiczenia-wybrac
Odżywianie
1 min.
Brzuch piwny - jak się go pozbyć? Jakie ćwiczenia wybrać?
28.10.2021
jak-uzyskac-plaski-brzuch-co-jesc-a-czego-unikac
Odżywianie
1 min.
Płaski brzuch – co jeść i jak ćwiczyć, aby go uzyskać?
19.05.2021
brzuszki-jak-je-prawidlowo-robic-najczestsze-bledy
Fitness
1 min.
Jak robić brzuszki? Prawidłowa technika, najczęstsze błędy, efekty
19.05.2021
  • Kontakt
  • Regulamin serwisu
  • Polityka prywatności

© 2023 Welbi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis welbi.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie, jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.